Lehátko Letino Fisso, biele

Zmena polôhy
7 kg

Ocenenie

Produkt roku 2020 - Top v kategórii

Záhradné polohovacie lehátko DISO je ideálnym doplnkom na Vašu záhradu. Plastový záhradný nábytok je charakteristický svojou vysokou pevnosťou. Plastový nábytok je obľúbený pre ľahkú údržbu, skladovateľnosť a svoj maximálny komfort za prijateľnú cenu. Vyniká svojou stálofarebnosťou dosiahnutú použitím UV filtrov. Lehátko umožňuje inštaláciu aj do vodorovnej polohy.

Pevné lehátko za výbornú cenu

• , zakúpené v DOMOSS

• prakticky pre celú rodinu

super

• , zakúpené v Kinekus

• Dá sa ležať aj na bruchu
    • Nie je spratné

Lehátko je veľké, trosku tvrdé ale výborné.
    Plní svoj účel :) a moje očakávania.

• , zakúpené v Senzačne

Tovar som ešte nedostala.

• , zakúpené v Senzačne

• Na lehátku bola pri rozbalení zlomená jedna noha
    • Lehátko má zo spodnej časti veľmi ostré hrany.Pri sadaní na lehátko,mi do rebrovania vkĺzol prst a odrezalo mi asi 2cm kože z prsta.

Lehátka bolí zabalené v čiernej nepriehľadnej fólii.Kedžesom nemal možnosť rozbaliť lehátka na hlavnej frekventovanej ceste pred domom,tak som poškodenie zbadal,až doma.Predajca sa od reklamácie dištancuje,zvaľuje vinu na dopravcu.Lenže od dopravcu som tovar prevzal,tak mám lehátko za cca40eur zo zlomenou nohou

Spĺňa požiadavky

• Pohodlné,pevné.
    • Nedá sa zložiť,vojde len do veľkého kombíku..Ale,s tým som rátal
  • , zakúpené v Senzačne

• Doporučujem dodávať s prídavnými odkladacími polickami. Dorobil som si.

• pevné
    • trochu tazsie